Pārdomām par sieviešu ordināciju
 
BildeBildeBilde
 
pirmdiena, 21. jūnijs, 2021
Mūsu dzīves apraksti / Kalpošanas veidi
 

Diakones ordinēšana Polijā
11.06.2013

2013.gada 11.maijā Polijā, Ščecinas pilsētā (Szczecin) notika Izabelas Sikoras (Izabela Sikora) ordinēšana par diakoni.

Lasīt vairāk ...


Kapelānu kalpošanas standarti
Apskatīt komentārus


08.10.2012

Kapelānu kalpošanas ētikas standartus definē un sertifikāciju veic Kapelānu asociācijas. Ja esi aicināts/ aicināta šai kalpošanai - uzzini vairāk un pievienojies.

Latvijas Profesionālo Veselības aprūpes kapelānu asociācija

Misija

Latvijas Profesionālo Veselības aprūpes kapelānu asociācijas misija ir veidot starpkonfesionālam un starpticību dialogam atvērtu sistēmu, kas apmāca, sagatavo, sertificē kapelānus un sekmē viņu profesionalitāti.
Profesionāli kapelāni, balstoties uz personīgajiem, ticības, kultūras un kopienas resursiem, sniedz garīgo aprūpi personām, kas atrodas veselības aprūpes iestādē. Pamatojoties uz šo personu eksistenciālajām, garīgajām un reliģiskajām vajadzībām, profesionāli kapelāni sniedz garīgu atbalstu, padomu un remdinājumu ciešanās.

Vīzija

LPVAKA vīzija ir profesionālas klīniskās garīgās aprūpes integrācija veselības aprūpē un augsti kvalificēti garīgās aprūpes speciālisti ikvienā veselības aprūpes iestādē Latvijā.

Kontakti

Tel. 7069645, mob. 29714515 (Dana Kalniņa-Zaķe)

info@lpvaka.lv ; http://www.lpvaka.lv LR MK noteikumi par Kapelānu dienestu
08.10.2012

Kapelāns ir persona, kura attiecīgās reliģiskās savienības (baznīcas) noteiktajā kārtībā ieguvusi teoloģisko izglītību un kuru amatam izvirzījusi šo noteikumu 5.punktā minētā reliģiskā savienība (baznīca).

Lasīt vairāk ...


Evaņģēlistes Agritas Staško dažādie kalpošanas veidi
14.05.2010

Agrita Kuldīgas pusē kalpo par evaņģēlisti divās draudzēs, pansionātā, Diakonijas centra Dienas centrā bērniem, izdod metodisko materiālu svētdienas skolām.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2013 (1)   
2012 (2)   
2010 (1)