Pārdomām par sieviešu ordināciju
 
BildeBildeBilde
 
pirmdiena, 25. janvāris, 2021
Jaunumi
 
   
111607

Nikaragvas baznīca karantīnas laikā dalās ar video lūgšanām, lai stiprinātu vienotību
29.04.2020


 
Kad draudzes nevar klātienē pulcēties uz lūgšanām, tādā veidā palīdzot savaldīt Covid -19 pandēmiju, Nikaragvas Ticības un Cerības luterāņu baznīca (turpmāk – Nikaragvas baznīca) ir nolēmusi 40 dienu garumā dalīties ar īsiem lūgšanu video.
 
Nikaragvas baznīca uzsāka kampaņu “Lūgšanu karantīna”.
 
Redakcijas piezīme: angļu ‘quarantine’ cēlies no itāļu quarantina, kas burtiski nozīmē ‘četrdesmit dienas’.
 
Kampaņas mērķis ir stiprināt draudžu ticību un vienotību pašizolācijas laikā. Katru dienu tiek lūgts par kādu no Pasaules Luterāņu Federācijas dalībbaznīcām Latīņamerikā un Karību salās, par Nikaragvas baznīcas partneriem un par valstīm, kurās šīs baznīcas atrodas un veic kalpošanu.
 
“Par spīti krīzei, kuru mēs piedzīvojam, vienmēr pastāv veids, kā mēs varam parādīt Dieva mīlestību saviem brāļiem un māsām,” sacīja mācītāja Klaudija S. Lopeza Ortega pirmajā Nikaragvas baznīcas lūgšanā par Kostariku un par tur esošo luterāņu baznīcu.
 
Mācītāja Ortega teica, ka karantīnas laiks “ir parādījis, ka mums vienmēr ir jābūt atvērtiem transformācijai, un ka mums ir jāmeklē jauni veidi, kādos varam palikt vienoti kā brāļi un māsas Kristū”.
 
Kampaņa turpināsies līdz 24.maijam. Tajā piedalās Nikaragvas Ticības un Cerības luterāņu baznīcas bīskape Viktorija Korteza un draudzes locekļi, arī sieviešu un vīriešu grupu vadītāji, mācītāji, laji – vadītāji, jauniešu vadītāji un katehisma studenti. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Foto: David ABDALAH (ILFE)
  
      Atpakaļ