Pārdomām par sieviešu ordināciju
 
BildeBildeBilde
 
svētdiena, 25. oktobris, 2020
Mūsu dzīves apraksti / Publikācijas
 

Iznākusi Daces Priedes Jaunākā grāmata „MANA DIENAS GRĀMATA”
29.03.2011


Atsauksmes

“Dace Priede, klusi un uzticīgi kalpojot mūsu Baznīcā, ik pa brīdim nākusi klajā ar kādu pārsteigumu. Viņa raksta grāmatas. Arī šī grāmata - pasakas katrai dienai pārsteidz ar negaidītiem jautājumiem, ar neparastu redzējumu. Ar ziņkārīgām Dieva bērna acīm viņa raugās uz cilvēku savstarpējām attiecībām, uz cilvēku attiecībām ar apkārtni, uz cilvēka attiecībām ar Dievu un redzēto viņa glezno kā mazus akvareļus – vietām līnijas velkot skaidras, vietām  krāsas pludinot...Īpašu nokrāsu un īpašu vērtību šim darbam piešķir sievišķība.

Dacei Priedei ar šīm miniatūrām ir izdevies ko paveikt no šī grūtā uzdevuma - ļaut vīrietim kaut nedaudz vairāk saprast sievieti, viņas smalkumu, emocionalitāti, viņas sevišķumu.

No sirds vēlu, lai šī grāmata palīdz mums paskatīties uz šo pasauli ar nedaudz citādām acīm un ieraudzīt tajā ko tādu, kas mūs pārsteidz, kas iepriecina, kas liek labāk saprast pašam sevi, labāk saprast vienam otru, labāk saprast šo pasauli un pāri visam labāk saprast debesu Tēva mīlestību pret visu savu radību un mums, Viņa mīļajiem bērniem"

LELB Liepājas diacēzes Bīskaps Pāvils Brūvers

 
      Atpakaļ